Sistem Destek Hizmetleri

Sunucu Sistem Çözümleri

Sunucularınız BT altyapınızın temel bileşenlerinden biridir, bu nedenle çalışma süresi ve performansı verimlik açısından son derece önemlidir. İster basit bir dosya / yazdırma sunucusu olsun, ister bir iş uygulaması için SQL veritabanları veya şirketlerinizin E-postaları için Exchange gibi daha karmaşık roller barındırıyor olsun, iş durma noktasına geldiğinde son derecede sinir bozucu ve yıkıcı olabilir.

Sunucularınızın maksimum verimde çalışmasını sağlamak için ölçeklenebilir sunucu çözümleri tasarlıyor ve sunuyoruz.

Sunucu Sanallaştırma Çözümleri

Kuruluşlarının maliyetleri azaltmasına ve verimliliği artırmasına olanak sağlayan sunucu sanallaştırma teknolojileri oldukça önemlidir. Şirketinizin bilgi işlem altyapısını sanallaştırarak enerji ve bakım maliyetlerini rutin olarak önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Sunucu Sanallaştırma, tek bir fiziksel sunucunun birden çok “sanal” sunucuya bölünmesine izin verir, böylece her biri özel bir makinenin görünümüne ve yeteneklerine sahip olur.

BT danışmanlarımız, iş gereksinimlerinizi değerlendirerek size uygun optimum çözüme sahip sunucu sanallaştırma çözümleri sunuyor.

Veri Depolama Çözümleri

Küçük işletmeler için yıllar boyunca veri depolama maliyetleri önemli ölçüde azaldı. Depolama çözümlerinin çeşitliliği artarken, yerel depolama, ağ depolama ve bulut da bunlardan birkaçıdır.

Kuruluşların depolama gereksinimlerini belirlemek ve bu ihtiyaçları karşılamak için mümkün olan en iyi çözümleri tedarik edebilir, kurabilir ve destekleyebiliriz.

Yedekleme ve Kurtarma Çözümleri

İş sürekliliği her büyüklükteki işletmeler için kritik öneme sahiptir. Kritik verilerin yedeklenmesi ve güvenli bir şekilde depolanması, iş sürekliliği planının önemli bir parçasını oluşturur.

Veri yedekleme önemli bir olağanüstü durum kurtarma prosedürüdür ve düzenli olarak gerçekleştirilmelidir. Bir işletme düzenli yedeklemeleri afet, hırsızlık veya siber saldırılara karşı bir tür sigorta poliçesi olarak görmelidir.

Kuruluşların herhangi bir felaketten kurtulmalarını sağlayacak araçları ve süreçleri oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.